Nowość! Siatka samochodowa Max-Dywanik
sklep RABAT 5% KOD MD_2023 MAX DYWANIK

Nowość! Siatka samochodowa Max-Dywanik

Posiadanie siatki w bagazniku a komfort i bezpeiczeństwo

9 maja 2022

Siatka samochodowa Max-Dywanik, to niezbędny pomocnik w Twojej podróży. Pomoże utrzymać w ryzach i ładzie wszystkie nasze bagaże, czy te duże czy małe nie będą stanowiły już problemu podczas jazdy z niekontrolowanym przemieszczaniem.

Wysokiej jakości siatka Max-Dywanik do bagażnika samochodowego, która dba o ład i porządek w twoim aucie.
Gwarantuje bezpieczny transport większych przedmiotów, ale pomoże też w przewozie codziennych zakupów, aby nie przesuwały się po całej wnęce bagażnika.

 

Bezpieczeństwo podczas jazdy

Nieiwelu kierwców zdaje sobie sprawę z tego jak ważny jest odpowiednio przewożony i zabezpieczony bagaż. W sytyuacjach niepożądanych na drodze, przedmioty luzem w bagażniku mogą przedostać się do przestrzeni pasażerskiej i wówczas stają się ogromnym zagrożeniem dla naszego zdrowia i życia. Siatka jest niewielkim i niedrogim gadżetem, ale nieocenionym w różnych sytuacjach. Każdy z nas chce podróżowac bezpiecznie i komfortowo. 

 

Specyfikacja produktu :

 

Charakterystyka siatki do bagażnika Max-Dywanik:

Siatka jest wytrzymała, elastyczność sprawia, że pasuje idealnie do bagaznika samochodu. Może być mocowana zarówno do dna bagażnika jak również po bokach poprzez specjalne mocowania w postaci karabińczyków. Oczka siatki są ze sobą splecione, ich stała wielość (4,5cm) pozwala utrzymać drobne elementy, natomiast wpleciona guma w obwodzie daje możliwość szerokiej regulacji.

 

Co zyskasz kupując siatkę Max-Dywanik?

Nasze siatki Max-Dywanik są dostępne w opcji uniwersalnej , ale przede wszytkim posiadmay pełną gamę dedykowanych typowo pod model samochodu , dzięki czemu będziemy wstanie idealnie zabezpieczyć bagaż w naszym pojeździe. Wspomnine karabińczyki, dają nam pewność, że siatka nie wypnie się z uchwytów.

Siatka Max-Dywanik zapewnia :

 

Siatki Max-Dywanik znajdą Państwo w naszym sklepie https://edywanik.pl/

Produkty dostępne są również na na stronach allegro :

 Wolisz dokonać zakupu telefonicznie zapraszamy do kontaktu z infolinią pod nr 62 580 40 56 nasi konsultanci chętnie doradzą przy zakupie Pon.-Pt. w godzinach 8-18.

 Masz pytania naszpisz do nas na adres kontakt@max-dywanik.pl

Nowość w ofercie Max-Dywanik   poprzedni
Motoserce XIV charytatywna zbiórka krwi - Max-Dywanik po raz kolejny sponsorem następny  

Kontakt

 

MAX-DYWANIK
ul. Ostrowska 38c
63-460 Biskupice Ołoboczne
Poland

biuro@max-dywanik.pl

+48 62 7624736

Śledź nas

Copyright © 2018-2024 MAX-DYWANIK. All Rights Reserved. Polityka prywatności