Pierwsza rocznica współpracy firmy Max-Dywanik z Fundacją Firmy Rodzinne
sklep RABAT 5% KOD MD_2023 MAX DYWANIK

Pierwsza rocznica współpracy firmy Max-Dywanik z Fundacją Firmy Rodzinne

Pierwszy rok współpracy firmy Max-Dywanik i Fundacji Firmy Rodzinne

17 maja 2021

W maju 2021 obchodzimy pierwszą rocznicę współpracy z Fundacją Firmy Rodzinne. Dowiedz się więcej o fundacji oraz o naszej współpracy.

Pierwszy rok współpracy firmy Max-Dywanik i Fundacji Firmy Rodzinne

W maju 2020 roku firma Max-Dywanik stała się członkiem Fundacji Firmy Rodzinne. Jest to dla nas pewnego rodzaju wyróżnienie, że jako firma rodzinna z Biskupic Ołobocznych, znaleźliśmy się w gronie wielu uznanych firm na rynku krajowym oraz międzynarodowym.

Dla firmy Max-Dywanik jest to szansa na poznanie genezy, historii i ścieżki rozwoju innych firm, które oparte na wartościach rodzinnych odniosły sukcesy w biznesie. Fundacja skupia środowiska biznesowe z najliczniejszych branż, a jednym z najistotniejszych atutów fundacji jest otwartość na współpracę z nowymi członkami.

 

Czym jest Fundacja Firmy Rodzinne?

Fundacja Firmy Rodzinne (FFR) powstała w 2011 roku. Fundacja stawia przed sobą kilka celów, które polegają na integracji, wspieraniu oraz promowaniu działań wspólnych interesów firm rodzinnych, w sferze biznesowej i ich otoczeniu. Przynależność do fundacji pozwala na uczestnictwo w licznych wydarzeniach, na którym przedstawiciele poszczególnych firm mają możliwość wymiany swoich spostrzeżeń oraz poznania innych środowisk, które również oparte zostały na fundamentach rodzinnych.

 

Integrowanie i umacnianie firm rodzinnych

Fundacja Firmy Rodzinne działa bezinteresownie w zakresie wspierania członków rodzin prowadzących firmy rodzinne oraz ich reprezentantów. Działania ukierunkowane są na wzajemną współpracę firm rodzinnych, które otwarte są na współpracę.

 

Dbanie o bezpieczeństwo rodzin i ich biznesów

Stabilność jaką przejawiają według różnych statystyk biznesy rodzinne jest nieoceniona dla stabilności gospodarki. To nie zbieg okoliczności, że jedna z lepiej radzących sobie gospodarek – Niemcy – biznesami rodzinnymi stoi. Bezpieczeństwo rodzin i ich bogactwa jakim są firmy powinno być priorytetem, ponieważ wpływa korzystnie na długofalowy rozwój gospodarczy kraju.

 

Otwarcie polskich firm rodzinnych na świat

Dzięki powstaniu FBN Poland otwieramy się na doświadczenia i tradycje płynące z zagranicy. Możemy korzystać z wiedzy wielopokoleniowych firm, które przeprowadzały sukcesję nie raz i nie dwa. Spotykamy się, szukamy rozwiązań, korzystamy z gotowych recept, aby uniknąć powielania błędów innych.

 

Wspieranie następnego pokolenia

Polski biznes rodzinny rozkwitał od przemian ustrojowych w naszym kraju, co oznacza, że wiele firm odniosło już spore sukcesy. Szczególnego wsparcia potrzebuje młode pokolenie. Dlatego zgodnie z misją fundacji, przyjmowane są kolejne firmy, którym udostępniana jest wiedza, warsztaty, szkolenia, staże oraz spotkania na szczeblu krajowym oraz międzynarodowym.

 

Budowanie świadomości i dumy marki “Firma Rodzinna”

Budowanie świadomości na dwóch płaszczyznach wśród samych firm rodzinnych, aby wiedziały jakie korzyści mogą czerpać z pokazywania klientom i współpracownikom komunikat marketingowy „jesteśmy firmą rodzinną”, a także wśród konsumentów.

 

Jak wygląda nasza współpraca z Fundacją Firmy Rodzinne?

Rok 2020 nie był szczególnie łaskawy dla przedsiębiorców, którzy w czasie pandemii COVID-19 zmagali się z najróżniejszymi, nieplanowanymi wyzwaniami. W tym czasie udało się zorganizować jedno spotkanie dla firm rodzinnych w Cambridge Innovation Center w Warszawie.

 

Jesteśmy przekonani, że 2021 rok będzie okresem kiedy firmy rodzinne będą wymieniały się swoimi spostrzeżeniami oraz przeżyciami z tego trudnego okresu. Obecność w takim środowisku będzie dla nas wartościową nauką w dalszym rozwoju firmy Max-Dywanik.

My ze swojej strony staramy się na każdym kroku podkreślać przynależność do fundacji, poprzez m.in. sygnowanie jej logotypem, certyfikatów potwierdzających autentyczność naszych produktów.

Dziękujemy za pierwszy rok współpracy i deklarujemy swoją przynależność do Fundacji Firmy Rodzinne w kolejnych latach.

Rabaty na dywaniki samochodowe Max-Dywanik | Rabaty do spa samochodów   poprzedni
Premiera nowych samochodów w ofercie Max-Dywanik - maj 2021następny  

Kontakt

 

MAX-DYWANIK
ul. Ostrowska 38c
63-460 Biskupice Ołoboczne
Poland

biuro@max-dywanik.pl

+48 62 7624736

Śledź nas

Copyright © 2018-2024 MAX-DYWANIK. All Rights Reserved. Polityka prywatności