Wsparcie Max-Dywanik na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Biskupicach Ołobocznych
sklep RABAT 5% KOD MD_2023 MAX DYWANIK

Wsparcie Max-Dywanik na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Biskupicach Ołobocznych

Ochotnicza Straż Pożarna w Biskupicach Ołobocznych

7 kwietnia 2022

Z inicjatywy druha Krystiana Wrzesińskiego, w dniu 02.04.2022 r. Grzegorz Wojciechowski właściciel firmy Max-Dywanik przekazał na ręce Prezesa OSP Biskupice Ołoboczne Jerzego Kwiasowskiego zasponsorowany zestaw komputery (laptop i drukarkę wielofunkcyjną). W akcie przekazania licznie wzięli udział również druhowie Straży Pożarnej.

Ochotnicza Straż Pożarna w Biskupicach Ołobocznych to już prawie 100 lat służby na rzecz mieszkańców naszej wioski i okolicy. Bezinteresowny udział naszych druhów w akcjach  gaśniczo ratowniczych to dowód na to, że hasło – Bogu na chwałę, Bliźniemu na ratunek – jest wciąż aktualne w naszej społeczności.

Grzegorz Wojciechowski w trakcie przekazywania sprzętu zaznaczył, mimo, że nigdy nie był strażakiem ma świadomość znaczenia funkcjonowania OSP oraz poświecenia druhów ochotników. My jako lokalna społeczność czerpiąca pomoc i bezpieczeństwo w czasie zagrożenia, powinniśmy w jak największym stopniu wspierać funkcjonowanie naszej jednostki OSP.

Prezes Jerzy Kwiasowski w słowach podziękowania zaznaczył, że choć przekazywany sprzęt nie będzie wykorzystywany bezpośrednio do akcji ratowniczej, to będzie  bardzo przydatny w działaniach administracyjnych czy wręcz niezbędny w czasach wszechobecnego internetu.

W trakcie przeszło godzinnej rozmowy przy kawie była możliwość swobodnej wymiany wniosków i opinii na temat potrzeb oraz współpracy pomiędzy OSP Biskupice Ołoboczne jako organizacji społecznej a lokalną społecznością naszej miejscowości. Grzegorz Wojciechowski jako radny Rady Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce zapewniał o pełnym wsparciu dla jednostki OSP Biskupice Ołoboczne na forum naszej wioski jak i Gminy Nowe Skalmierzyce.

 

Informacje w mediach:

https://biskupiceoloboczne.pl/2022/04/04/zestaw-komputerowy-dla-osp-od-firmy-max-dywanik/

 

 

 

15-lecie Max-Dywanik - Poznaj nas bliżej!   poprzedni
Dywaniki samochodowe Max-Dywanik w TVN TURBOnastępny  

Kontakt

 

MAX-DYWANIK
ul. Ostrowska 38c
63-460 Biskupice Ołoboczne
Poland

biuro@max-dywanik.pl

+48 62 7624736

Śledź nas

Copyright © 2018-2024 MAX-DYWANIK. All Rights Reserved. Polityka prywatności