Dział prawny - MAX-DYWANIK
sklep RABAT 5% KOD MD_2023 MAX DYWANIK

Dział prawny

Zastrzeżone wzory przemysłowe Max-Dywanik

- Logo Max-Dywanik opatentowane w Polskim Urzędzie Patentowym.

- Logo Max-Dywanik opatentowane w Europejskim Urzędzie Patentowym.

- Zdjęcia do których posiadamy prawo własności - stanowią utwór, który zabraniamy wykorzystywać w formie komercyjnej bez pisemnej zgody właściciela naszej firmy. W przypadku kradzieży, sprawa jest kierowana na drogę mediacji a w przypadku braku porozumienia na drodze sądowej.

Patenty Max-Dywanik

- Wzór przemysłowy Osłona zderzaka MultiProtector opatentowana w Europejskim Urzędzie Patentowym.

Trademark ™ - nazwy wykorzystywane przez Max-Dywanik

-Wielofunkcyjna osłona MultiProtector™

- Kuferek SmartPocket™

- Torba CargoBag™

- Dywaniki gumowe Prime-Liner™

- Dywaniki gumowe Hobby-Liner™

- Dywaniki gumowe Max-Dywanik Classic 3D

- Dywaniki gumowe Max-Dywanik Premium-Line™

- Dywaniki skórzane Max-Dywanik Infinite Line™

- Dywaniki alcantara Max-Dywanik Infinite-Line™

- Mata bagażnika Max-Dywanik Lucky-Liner™

- MaxPetWorld™

- newStyling™

- MaxGroup.pl™

- Slogan: "Podróżujemy Razem™" w odniesieniu do dywaników samochodowych i mat bagażnika oferowanych przez Max-Dywanik.

- Slogan: "Twój Bohater w Każdej Podróży™" w odniesieniu do produktów Max-Dywanik.

Kradzież utworów i komercyjne wykorzystywanie

W przypadku kradzieży utworów (grafiki, filmy, wzory przemysłowe, patenty) należących do firmy Max-Dywanik, newStyling, MaxGroup i dalszym wykorzystywaniu w formie komercyjnej, nasz dział prawny będzie dochodzić do roszczeń tytułem usunięcia działań nieuczciwej konkurencji. W pierwszej kolejności staramy się nawiązać kontakt w celu rozwiązania powstałego zamiesznia. Jako dowód wskazujemy oryginalne zdjęcia należące do naszej firmy. W przypadku braku odpowiedzi sprawa jest kierowana do sądu. 

Posiadamy kilkadziesiąt tysięcy fotografii w skład który wchodzą wysokiej jakości zdjęcia produktowe, zdjęcia zbliżeń obrazujące szczegóły produktu, zdjęcia marketingowe, kolaże, banery, treści umieszczane w kanałach social media.

Komercyjne wykorzystanie zdjęć jest możliwe po podpisaniu umowy partnerskiej z Max-Dywanik. Szczegóły poniżej:

https://www.max-dywanik.pl/program-partnerski

Podróbki dywaników Max-Dywanik

Uwaga na próby podszycia pod markę Max-Dywanik. Wszystkie produkty wyprodukowane przez naszą firmę, posiadają widoczne logo Max-Dywanik w postaci trwałego oznaczenia na dywaniku, wszytej metki lub naklejki z danymi producenta. Przykłady poniżej.

Współpraca z Koncernami

Produkcja dywaników welurowych, gumowych, mat bagażnika, następuję po podpisaniu umowy partnerskiej. Produkujemy dywaniki z zachowaniem wyłączności dystrybucyjnej partnera. Produkcja wyrobów OEM do modeli w fazie projektowej, lub wznowienie produkcji oryginalnych dywaników do modeli będących już na rynku.

Dywaniki pod własną marką

Istnieje możliwość wyprodukowania dedykowanych dywaników pod marką partnera. Posiadamy w ofercie szablony do niespełna 2300 modeli pojazdów z branży motoryzacyjnej, rolniczej, maszyny budowlane, koparki, helikoptery i łodzie. Istnieje możliwość produkcji dywaników pod dowolny szablon partnera w tym do pojazdów znajdujących się w fazie projektowej, modeli z indywidualną zabudową wykonaną przez firmy trzecie.

Szegóły:

https://www.max-dywanik.pl/program-partnerski/dywaniki-pod-twoja-marka

Dane kontaktowe

Formularz Kontaktowy

Drogi Użytkowniku, niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Zanim wypełnisz formularz kontaktowy, zapoznaj się proszę z poniższymi informacjami:

I. Administrator danych osobowych

Grzegorz Wojciechowski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą:
MAX-DYWANIK Grzegorz Wojciechowski,
Biskupice Ołoboczne, ul. Ostrowska 47, 63-460 Nowe Skalmierzyce,
wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki, NIP: 9680085252, REGON: 300500644

email: biuro@max-dywanik.pl
telefonu: 62 7624736

II. Cele i podstawa prawna przetwarzania

Twoje dane osobowe w postaci: imienia i nazwiska, adresu e-mail, przetwarzamy w celu umożliwienia Tobie kontaktu z naszą firmą, na podstawie Twojej zgody – podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

III. Odbiorcy danych

Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów: firmom księgowym, firmom kurierskim i firmom obsługującym system płatności elektronicznej. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Nie przekazujemy Twoich danych poza teren Polski/UE/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

IV. Okres przechowywania danych

Twoje dane przechowujemy do czasu posiadania udzielonej przez Ciebie zgody.

V. Twoje prawa

Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych, prawo do usunięcia danych (jeżeli Twoim zdaniem nie ma podstaw do tego, abyśmy przetwarzali Twoje dane, możesz zażądać, abyśmy je usunęli), prawo do ograniczenia przetwarzania danych (możesz zażądać, abyśmy ograniczyli przetwarzanie Twoich danych osobowych wyłącznie do ich przechowywania lub wykonywania uzgodnionych z Tobą działań, jeżeli Twoim zdaniem mamy nieprawidłowe dane na Twój temat lub przetwarzamy je bezpodstawnie), prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa) oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych (masz prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej cofnięciem).
W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: biuro@max-dywanik.pl, numer telefonu: 62 762 47 36 lub udaj się do naszej siedziby.

VI. Informacja o dobrowolności podania danych

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Jeżeli nie podasz danych, nie będziesz mógł skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

  Zapoznałem się z komunikatem Formularz kontaktowy i akceptuję jego postanowienia

Kontakt

 

MAX-DYWANIK
ul. Ostrowska 38c
63-460 Biskupice Ołoboczne
Poland

biuro@max-dywanik.pl

+48 62 7624736

Śledź nas

Copyright © 2018-2024 MAX-DYWANIK. All Rights Reserved. Polityka prywatności