Sprzedaż hurtowa - MAX-DYWANIK
sklep RABAT 5% KOD MD_2023 MAX DYWANIK

Sprzedaż hurtowa

Sprawdź nasz Program Partnerski:

https://www.max-dywanik.pl/program-partnerski

 

W przypadku zapytań ofertowych prosimy o kontakt z działem sprzedaży hurtowej:

 

Wyróżniamy program sprzedaży hurtowej dla przedsiębiorców prowadzących:

Klikając w nazwę zostaniesz przkierowowany do dedykowanej strony

Myjnie detailingowe

- Autokomis

Salony samochodowe

Koncern motoryzacyjny (produkcja dywaników welurowych dla nowo powstałych modeli z zachowaniem wyłączności dystrybucyjnej partnera),

Sklepy motoryzacyjne

Sklepy internetowe (oferujemy: zdjęcia, opis, know-how, dostawa towarów w paczkach, lub na paletach),

- Sieć handlowa i dyskonty

- Sprzedaż flotowa aut osobowych, dostawczych i ciężarowych,

- Wypożyczalnia i wynajem samochodów.

- Sprzedaż międzynarodowa - reprezentowanie Max-Dywanik w Twoim kraju.

 

Ponadto współpracujemy z partnerami specjalizującymi się w branży rolniczej do nowych i używanych ciągników i traktorów, maszyn budowlanych, koparek, ładowarek, podnośników, sprzętu lotniczego helikopterów, sprzętu wodnego do motorówek i łodzi, wyposażenia domu: dywanki pod drzwi, ociekacze na buty, dywaniki pod miskę dla zwierząt domowych.

 

Program partnerski produkcji dywaników do przebieralni w sklepie odzieżowym.

Zaufały nam takie marki jak Moodo, czy Big Star. Dywaniki produkcji MAX-DYWANIK zostały wykonane dla sklepów znajdujących się na terenie całego kraju.

Pozyskaj silnego partnera

Specjalizującego się w produkcji dedykowanych akcesoriów motoryzacyjnych.

Oddajemy do Państwa dyspozycji:

- Realizację zamówień w nowoczesnym centrum logistycznym Max-Dywanik

- Priorytetowa dostawa w zaledwie 24h dla przesyłek kartonowych lub 48-72h przesyłek paletowych

- Roczna realizacja zamówień do 600 000 przesyłek rocznie,

- Kilkadzieisąt tysięcy kpl. dywaników dostępnych na stanie magazynowym Max-Dywanik,

- Oferta dywaników do niespełna 2300 modeli pojazdów,

- Możliwość naniesienia indywidualnej grafiki partnera na dywanikach,

- Możliwość sprzedaży produktów pod własną marką,

- Dedykowane szkolenie sprzedaży dywaników samochodowych,

- Zdjęcia towarów, opisy oraz know how od jednego z największych sprzedawców dywaników samochodowych na polskim rynku.

 

Sprawdź historę firmy Max-Dywanik:

https://www.max-dywanik.pl/o-firmie

Dane adresowe

Sklepy internetowe: www.edywanik.pl

 

Nowa siedziba firmy:

MAX-DYWANIK

Ul. Ostrowska 38c

63-460 Biskupice Ołoboczne

 

Dane firmy:

MAX-DYWANIK Grzegorz Wojciechowski

Biskupice Ołoboczne Ul. Ostrowska 47

63-460 Nowe Skalmierzyce

Polska | Poland | Polen

NIP: PL9680085252 | REGON: 300500644

 

Nr konta w walucie PLN: 24 1090 1160 0000 0001 1564 9563

Nr konta w waulcie EUR: PL 11 1090 1160 0000 0001 1564 9603
SWIFT WBK PPLPP, Bank: BZWBK Oddział w Ostrowie Wlkp.

 

Program partnerki Slideshare, wersja polska: https://www.slideshare.net/max-dywanik/max-dywanik-program-partnerski-wsppraca-autokomis-salon-samochodowy

Program partnerski Slidshare, wersja angielska: https://www.slideshare.net/max-dywanik/max-dywanik-partnership-collaboration-european-sales-affiliate-program-car-mats-rubber-mats

Myjnia detailingowe i Oklejanie samochodów

Poprzez datailing samochodowy pozbywasz się zanieczyszczeń powstałych w wyniku eksploatacji auta, jednym słowem doprowadzasz pojazd do stanu najbliższego fabrycznemu. Kolejny etap to detailing pojazdu w środku. Polega na dokładnym wyczyszczeniu i konserwacji wnętrza, nie jednokrotnie czyszcząc uszkodzone przy tym dywaniki samochodowe. Fakt najczęściej dotyczy samochodów używanych lub poleasingowych, kiedy to nowy właściciel pragnie oddać auto do pełnego detailingu. Z drugiej strony dość spore grono odbiorców nowych samochodów, nie zwraca uwagi na możliwość montażu dedykowanej wkładki do bagażnika, która przy zakupie w salonie jest bardzo droga. Brak dywaników sprawa niejednokrotnie, że auto posiada zaniedbaną tapicerkę. Oddajemy do Twojej dyspozycji hurtowy program partnerski niemal 100 000 produktów najpopularniejszych producentów dedykowanych dywaników samochodowych z możliwością realizacji pojedynczych zamówień pod adres klienta, lub do Twojej firmy.

Możesz zamówić próbki, które pokażesz swojemu klientowi w studiu. Oferujemy atrakcyjny program partnerski dzięki którym staniesz się oficjalnym i certyfikowanym partnerem Max-Dywanik.

Zmieniając kolor auta, starasz się dopasować do oczekiwań klienta. Weź teraz pod uwagę, że chce okleić czarny lakier na czerwony mat. Po naszej stronie możemy wykonać dla Ciebie czerwone dywaniki gumowe Prime Liner, lub salonowe dywaniki welurowe z czerwonym nubukiem. Oddajesz swojemu odbiorcy pełną personalizację, za którą zarobisz kolejne 150-200zł. Niech 10% Twoich odbiorców zdecyduje się na dodatkową usługę. Jaka kwota dodatkowego przychodu zostanie wypracowana na koniec roku? Pozostawimy Twojej ocenie. Dołącz do naszego programu partnerskiego i sprawdź możliwość wypracowania dodatkowego przychodu w firmie detailingowej.

 

Link do Program Partnerski:

https://www.max-dywanik.pl/program-partnerski/myjnia-detailingowa-car-spa-oklejanie-samochodow

 

Auto Komis | Salon samochodów używanych | Auta Poleasingowe

Sprowadziłeś samochód z zagranicy, lub nabyłeś świeżo wylicytowane auto bez dywaników samochodowych? Jest to problem wielu przedsiębiorców. Najczęściej pojawiające się pytanie, jakie dywaniki wybrać? Nie polecamy uniwersalnych rozwiązań, gdyż odbierając wyroby bezpośrednio od producenta masz szansę nabyć dobrej jakości dedykowany zestaw dywaników w równie atrakcyjnej cenie.

Oddajemy do Twojej dyspozycji dywaniki welurowe w kilku klasach grubości materiału. Tym sposobem klasa ekonomiczna stanie się idealnym produktem wobec tańszych samochodów, natomiast auta klasy średniej będziesz mógł zaopatrzyć w dywaniki standard-line, auta premium w dywaniki Comfort-Line lub Premium-Line. Dla najbardziej wymagających odbiorców przygotowaliśmy serię Pearl-Line. Wszystkie nasze produkty możesz w dowolny sposób spersonalizować pod posiadany model samochodu. Bierzmy pod uwagę kolor tapicerki, nitkę w fotelach a także udostępniamy możliwość naniesienia haftu z nazwą Twojej firmy.

Znamy segment branży, wobec czego umożliwiamy możliwość składania zamówień telefonicznie, bezpośrednio z placu o wiele łatwiej będzie Ci decydować które auta potrzebują nowe dywaniki samochodowe.

 

Link do Program Partnerski wobec samochodów używanych:

https://www.max-dywanik.pl/program-partnerski/auto-komis-auta-poleasingowe

Salon samochodowy

Dlaczego salony samochodowe muszą się posiłkować zamiennikami do nowych pojazdów? Odpowiedź jest naturalna, zwykle koncern dostarcza tylko jeden wariant dywaników i to w bardzo okrojonej skali. Po naszej stronnie oferujemy Państwu dedykowane dywaniki gumowe, welurowe, maty do bagażnika w wielu kolorach, wariantach jakościowych a nawet kategoriach jak np. korytkowe dywaniki, czy z delikatnym brzegiem. Jako producent zamienników oddajemy do dyspozycji pełen wachlarz usług, często przy tym personalizując nasze produkty pod nazwę salonu samochodowego sygnowanego nazwiskiem właściciela czy grupy salonów. W tym również przypadku reklamujemy dodatkowo wysokiej jakości usługi marki własnej, która stanowi ważny atut identyfikacji przedsiębiorstwa.

Link do Program Partnerski dla salonów samochodowych:

https://www.max-dywanik.pl/program-partnerski/salon-samochodowy

Koncern motoryzacyjny | Producenci pojazdów

Na przełomie ostatnich lat otrzymujemy coraz więcej zapytań dotyczących produkcji dedykowanych dywaników dla modeli pojazdów będących jeszcze w fazie projektowej. Rozumiem problem, gdyż firma produkcyjna dywaniki samochodowe oczekuje również od Państwa określenie potencjalnej wielkości zamówienia, na podstawie której przeliczana jest cena określonego wyrobu. Po naszej stronie oddajemy do Państwa dyspozycji możliwość realizacji zamówień w niskim wolumenie a także wykonanie produktów testowych w celu wybrania najlepiej dopasowanego dywaników pod branże w której będzie pełnić swoje zastosowanie.

Link do Program Partnerski dla salonów samochodowych:

https://www.max-dywanik.pl/program-partnerski/koncern-motoryzacyjny

 

Flotowa sprzedaż samochodów

Dajmy przykład, że odbierasz 50 samochodów osobowych do partnera, który potrzebuje dywaniki gumowe. Zamówione samochody posiadają fabryczne dywaniki wykładzinowe? Co w tym przypadku będzie najlepszym rozwiązaniem? Spieszymy z pomocą. Wyróżniamy specjalny program partnerski dla powtarzalnych modeli aut. W naszym przypadku obniżamy koszty produkcji dzięki czemu, możemy wykonać jeszcze lepsze warunki finansowania 50 kpl dywaników dla jednego modelu samochodu. Dodatkowo zamówienie może zostać podzielone i wysłane do wielu oddziałów Państwa firmy.

Link do Program Partnerski dla flotowej sprzedaży samochodów:

https://www.max-dywanik.pl/program-partnerski/flotowa-sprzedaz-samochodow-1

Wypożyczalnia i wynajem samochodów

Posiadasz wypożyczalnie samochodów? Zadbaj o identyfikacje wizualną swojej marki, kupując spersonalizowane dywaniki z Twoim własnym logo lub nazwą firmy. Auto będzie użytkowane dwa lub trzy lata, a następnie w dalszym rozliczeniu zostanie oddane firmie leasinowej, lub nowemu właścicielowi pojazdu. Oddajemy Ci do dyspozycji prosty sposób na reklamę Twojej firmy.

Link do Program Partnerski dla wypożyczalnia samochodów:

https://www.max-dywanik.pl/program-partnerski/wypozyczalnia-i-wynajem-samochodow

Sklepy motoryzacyjne

Na jednej platformie Max-Dywanik oddajemy do Państwa dyspozycji największą ofertę dedykowanych dywaników samochodowych i mat bagażnika do niemal wszystkich modeli samochodów. Nie musisz wykonywać stanów magazynowych, gdyż w ciągu 24h możemy dostarczyć do Ciebie lub Twojego klienta przesyłkę z nowymi dywanikami. Sugerujemy zamówienie próbek, które będziesz mógł pokazać odbiorcy w swoim sklepie. Bardzo prosty sposób na dodatkowy przychód bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Link do Program Partnerski dla sklepów motoryzacyjnych:

https://www.max-dywanik.pl/program-partnerski/sklepy-motoryzacyjne

Sieć handlowa i dyskonty

W obecnych czasach sieć handlowa boryka się z ogromnym problemem zapewniania dużego wolumenu produktów w atrakcyjnej cenie dla konsumenta. Oddajemy Państwu możliwość nawiązania indywidualnej współpracy z polskim przedsiębiorstwem produkującym produkty dla branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w segmencie akcesoriów wyposażenia samochodu. Wiele produktów jak torby samochodowe, osłonki zderzaka, siatki i płotki na rzep są wyrobami uniwersalnymi, wykorzystywanymi o każdej porze roku. Oddajemy możliwość wykonania produktów pod marką partnera z zachowaniem etykiety oraz kodu kresowego Państwa firmy.

Link do Program Partnerski dla sieci sklepów i dyskontów:

https://www.max-dywanik.pl/program-partnerski/siec-handlowa-i-dyskonty

Sklep internetowy

Posiadasz sklep internetowy oferujący akcesoria wyposażenia samochodu? Nawiązując współpracę udostępnimy Ci kilkadziesiąt tysięcy produktów, które będziesz mógł zaproponować własnej grupie odbiorców. Nasze nowoczesne centrum logistyczne zapewni Ci ekspresową dostawę najwyższej jakości dywaników samochodowych dostępnych na europejskim rynku. Zdajemy sobie sprawę jak istotną wartość stanowią wysokiej jakości zdjęcia. Po podpisaniu umowy partnerskiej przekażemy Ci fotografie, opisy, katalogi produktów oraz priorytetowy dostęp do nowości z oferty Max-Dywanik oraz naszych partnerów.

Link do Program Partnerski dla sklepów motoryzacyjnych:

https://www.max-dywanik.pl/program-partnerski/sklep-internetowy

Sprzedaż międzynarodowa

Oferujemy sprzedaż na terenie całej Europy. Jeśli jesteś zainteresowany reprezentowaniem marki Max-Dywanik na terenie swojego kraju, napisz do nas i uzyskaj certyfikację partnera międzynarodowego. Zapewnimy Ci pomoc we wdrożeniu sprzedaży, know how, opisy, zdjęcia oraz wysokiej jakości asortyment, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem na terenie Polski.

Link do Program Sprzedaż międzynarodowa:

https://www.max-dywanik.pl/program-partnerski/sprzedaz-miedzynarodowa

Sprzedaż dywaników pod własną marką

Posiadasz kreatywny pomysł na sprzedaż akcesoriów motoryzacyjnych pod własną marką? Dobrze się składa, gdyż nasza firma świadczy usługi umożliwiające produkcje dywaników samochodowych pod marką naszego partnera. Udostępniamy Ci bogaty zasób asortymentu, który możesz w dowolny sposób spersonalizować m.in. naszywając metkę z własnym logo, lub nadając indywidualny kod kreskowy, nr asin. Zamówienia współpracy poprzedzamy analizą możliwości wdrożenia, gdyż proces generuje duże koszty na wczesnym etapie wdrożenia marki.

Link do Program Partnerski dla sprzedaży pod własną marką:

https://www.max-dywanik.pl/program-partnerski/dywaniki-pod-twoja-marka

Max-Dywanik Home - dywaniki do domu

Oferta dla firm zajmujących się sprzedażą akcesorów wyposażenia domu. Oferujemy wysokiej jakości dywaniki pod drzwi, gumowe wycieraczki oraz ociekacze na buty, dywaniki pod miski dla zwierząt domowych. Oferujemy wysokiej jakości produkty, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów detalicznych.

Link do Program Partnerski dla dywaników wyposażenia domu

https://www.max-dywanik.pl/program-partnerski/max-dywanik-home-1

Dywaniki pod miski dla zwierząt domowych

Wysokiej jakości dywaniki pod miski, dywaniki do legowiska. Oferta skierowana do sklepów zoologicznych oraz sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży akcesoriów i karmy dla zwierząt. Jeżeli zarządzają Państwo schroniskiem dla zwierząt, posiadamy dedykowaną ofertę pomocy z najwyższym progiem rabatowym.

 

Oddajemy do Państwa dyspozycji:

- Wysokiej jakości karma dla psów i kotów

- Akcesoria dla zwierząt wyprodukowane przez Max-Dywanik

 

Link: https://www.facebook.com/MaxPetWorldPL/

Oferta: https://allegro.pl/uzytkownik/Smaczna-Karma

 

Link do Program Partnerski dla dywaników dla zwierząt domowych:

https://www.max-dywanik.pl/program-partnerski/dywaniki-dla-zwierzat-domowych

Kontakt

Umów się na bezpłatną konsultacje

Formularz Kontaktowy

Drogi Użytkowniku, niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Zanim wypełnisz formularz kontaktowy, zapoznaj się proszę z poniższymi informacjami:

I. Administrator danych osobowych

Grzegorz Wojciechowski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą:
MAX-DYWANIK Grzegorz Wojciechowski,
Biskupice Ołoboczne, ul. Ostrowska 47, 63-460 Nowe Skalmierzyce,
wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki, NIP: 9680085252, REGON: 300500644

email: biuro@max-dywanik.pl
telefonu: 62 7624736

II. Cele i podstawa prawna przetwarzania

Twoje dane osobowe w postaci: imienia i nazwiska, adresu e-mail, przetwarzamy w celu umożliwienia Tobie kontaktu z naszą firmą, na podstawie Twojej zgody – podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

III. Odbiorcy danych

Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów: firmom księgowym, firmom kurierskim i firmom obsługującym system płatności elektronicznej. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Nie przekazujemy Twoich danych poza teren Polski/UE/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

IV. Okres przechowywania danych

Twoje dane przechowujemy do czasu posiadania udzielonej przez Ciebie zgody.

V. Twoje prawa

Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych, prawo do usunięcia danych (jeżeli Twoim zdaniem nie ma podstaw do tego, abyśmy przetwarzali Twoje dane, możesz zażądać, abyśmy je usunęli), prawo do ograniczenia przetwarzania danych (możesz zażądać, abyśmy ograniczyli przetwarzanie Twoich danych osobowych wyłącznie do ich przechowywania lub wykonywania uzgodnionych z Tobą działań, jeżeli Twoim zdaniem mamy nieprawidłowe dane na Twój temat lub przetwarzamy je bezpodstawnie), prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa) oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych (masz prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej cofnięciem).
W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: biuro@max-dywanik.pl, numer telefonu: 62 762 47 36 lub udaj się do naszej siedziby.

VI. Informacja o dobrowolności podania danych

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Jeżeli nie podasz danych, nie będziesz mógł skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

  Zapoznałem się z komunikatem Formularz kontaktowy i akceptuję jego postanowienia

Hurtownia tekstylna

 Link do Program Partnerski:

https://www.max-dywanik.pl/hurtownia-tekstylna

Kontakt

 

MAX-DYWANIK
ul. Ostrowska 38c
63-460 Biskupice Ołoboczne
Poland

biuro@max-dywanik.pl

+48 62 7624736

Śledź nas

Copyright © 2018-2024 MAX-DYWANIK. All Rights Reserved. Polityka prywatności